SM-sprint organisaatio

Hyvä järjestävien seurojen jäsen: Toivomme, että otat yhteyttä sen vastuualueen vetäjään, jossa haluat työskennellä ja ilmoitat toiveesi työtehtävästä. Kaikille löytyy kisapäivänä jotakin tekemistä ! Tehdään taas tuttuun tapaan unohtumaton kilpailu niin meille itsellemme kuin mitaleista taisteleville lajitovereillemmekin !

Kilpailun johtaja, Lasse Laine RaPi 0400-522107 lasse.laine46[at]gmail.com

Kilpailun varajohtaja, Tapani Salo PR 040-8270471 tapani.salo[at]paimionrasti.fi

Kilpailun valvoja, Hannu Pyy AngA 040-5072071 pyy.hannu[at]gmail.com

Kilpailun ratavalvoja, Eero-Antti Lonka Pif 050-3058561 eero-antti.lonka[at]karttahemmot.fi

Ratamestariryhmän johtaja, Anssi Saarinen PR 044-3001169 anssi.saarinen[at]saunalahti.fi

Tulospalvelun johtaja, Kari Hölsö PR 050-3732550 kari.holso[at]kaarina.fi

Talousvastaava, Hannu Grönholm PR 050-5286065 hannu.gronholm[at]elisanet.fi

Markkinointivastaava, Harri Lukander RaPi 0500-523832 harri.lukander[at]llr.fi

Tiedottaja, Liisa Ahonen PR 050-5218325 liisa.ahonen[at]kaarinalainen.com

Pääsihteeri, Hanna Tähkävuori RaPi 040-5551954 hanna.tahkavuori[at]turku.fi

Lähdöt,

R1 Markku Sipponen PR 0500-218561 markku.sipponen[at]kotikone.fi

R2 Jouni Nurminen RaPi 050-3318645 nurminen.jouni[at]gmail.com

Maali, Pentti Viitanen RaPi 0400-521239 pentti.viitanen[at]tys.fi

Kilpailukeskus,
Kassu Grönlund PR 050-5630803 kassug[at]gmail.com

Tapani Kosonen Rapi 040-7390172 tapani.ponu.kosonen[at]gmail.com

Pysäköinti, Ilkka Vuorinen RaPi 0400-124814 vuorinen.ilkka[at]gmail.com

Ravintola,

Mia Vieltojärvi RaPi 045-1348720 mia.vieltojarvi[at]roimaelamys.fi,

Tuovi Korsimo PR 050-4682827 tuovi.korsimo[at]kolumbus.fi

Muksula, Anne Seppänen RaPi 050-5333635 anne.seppanen[at]utu.fi
Tweet