Paimion Rastin mestaruuskisat

Paimion Rastin mestaruuskilpailut RR-sarjalaisille Rantalan leirikeskuksessa 11.10.2003

Tulokset:

D10 RR
1. Tia-Maria Helminen 11.27
2. Heidi Yliluoma 11.37
3. Noora Salo 14.45

D8 RR
1. Niina Reponen 16.00
2. Pauliina Niinistö 17.00

D-SAATTAJA RR
1. Elina Helin 21.13

H10 RR
1. Petteri Haapanen 21.10

H-SAATTAJA RR
1. Matias Arola 52.17

PAIMION RASTIN MESTARUUSKILPAILUT Sauvon Korpelassa 18.09.2003

Sarjat ja matkat:
6 km: H21, H35, H40, H20, H18
4 km A: D21, D35, D40, D20, D18, H45, H50, H55, H16
4 km B: D45, D50, D55, D16, H60, H65, H70, H14
2 km: D60, D65, D70, D14, D12, H12

D12 2 km
1 Silvennoinen Emma 58.34

D14 2 km
1 Reponen Henna 23.49
2 Helin Jonna 28.18

D16 4 km B-rata
1 Sipponen Jaana 37.20
2 Lindeqvist Matleena 40.24

D18 4 km A-rata
1 Grönholm Jaana 1.00.06

D21 4 km A-rata
1 Kerkola Katri 32.34
2 Kukkonen Kati 41.52
3 Fingerroos Meri 43.10

D35 4 km A-rata
1 Laitinen Päivi 51.23

D40 4 km A-rata
1 Ahonen Liisa 1.03.37
2 Hakkarainen Marianne 1.13.26

D45 4 km B-rata
1 Summa Anne 1.28.12

D50 4 km B-rata
1 Sipponen Airi 43.05
2 Rahkonen Ulla 56.32
3 Karjalainen Kaarina 1.09.49

D55 4 km B-rata
1 Mannervesi Helena 45.28
2 Kerkola Sari 56.58
3 Suominen Kyllikki 1.13.35

H12 2 km
1 Nieminen Janne 20.38
2 Reponen Tommi 24.17
3 Kilkkilä Kimi 24.22
4 Lintula Iiro 29.02

H14 4 km B-rata
1 Summa Juho 34.41
2 Salo Niko-Petteri 37.22
3 Niinistö Antti-Pekka 50.19
4 Ranta Mikko 1.06.28

H16 4 km A-rata
1 Karjalainen Vilppu 45.58

H18 6 km
1 Heiskanen Oskari 52.36
2 Toivola Aleksi 52.40

H20 6 km
1 Salmi Markku 1.10.05

H21 6 km
1 Röytiö Jaakko 44.49
2 Nurmi Pasi 54.25
3 Virtanen Jukka 58.15

H35 6 km
1 Mannervesi Mika 56.03

H40 6 km
1 Aakula Ilkka 50.45
2 Hölsö Kari 55.50

H45 4 km A-rata
1 Salmi Pekka 45.32
2 Sipponen Jarmo 46.14
3 Hakkarainen Arto 1.09.30
4 Nieminen Timo 1.13.20

H50 4 km A-rata
1 Sipponen Markku 31.47
2 Röytiö Lauri 35.35
3 Virtanen Jari 37.39
4 Aaltonen Juhani 37.47
5 Havia Jouko 38.29
6 Mattila Kauno 46.33
7 Ojala Urho 53.34

H55 4 km A-rata
1 Sillanpää Lasse 40.52
2 Grönholm Hannu 45.48
3 Kalve Risto 49.02
4 Pajunen Heikki 49.52
5 Hellström Roy 52.46
6 Jääoja Tapani 53.55

H60 4 km B-rata
1 Sonkki Juhani 37.32
2 Partanen Lauri 51.43
3 Heikkilä Heimo 51.46
4 Kerkola Olli 56.41

H70 4 km B-rata
1 Karjalainen Jarmo 1.15.50
Tweet